یک سلاح مخفی برای طراحی سایت

یک سلاح مخفی برای طراحی سایت

یک سلاح مخفی برای طراحی سایت

Blog Article

خدمات سئو سایت برای سایت طراحی شده شامل چه سرفصل‌هایی است؟

آیا از اطلاعات سایت طراحی شده توسط وب‌رمز بکاپ گرفته می‌شود؟

زبان پیش فرض یا زبان اصلی، زبانی که است که هوم پیج سایت روی آن بالا می آید.

استانداردهایی که در طراحی سایت رعایت می شود نیز بروی قیمت طراحی سایت تاثیر می گذارد.

سایت بدون تولید محتوا مانند خودروی بدون بنزین است. وقتی سایت را از شرکت طراح تحویل گرفتید باید شروع به تولید محتوا کنید. تولید محتوا طبع نویسندگی می‌خواهد، توان ترجمه می‌خواهد، صرف وقت و دقت می‌خواهد و به همین جهت، نیروی اختصاصی می‌خواهد.

تامین امنیت سایت در زمان پشتیبانی از سایت بمنظور جلوگیری از هک

انواع روش‌های انجام پروژه‌های طراحی سایت در شرکت‌های طراح وب

مگر وب سایت برای ارائه شفاف اطلاعات به مخاطبین نیست؟ چرا یک شرکت طراح، روی وب سایت خودش، نمی بایست لیست قیمتش را شفاف گذاشته باشد؟! حداقل رنج قیمت هایش را؟! عدم شفافیت در انتشار محدوده مبالغ پروژه های قابل پذیرش، علاوه بر اینکه بوی چندان خوبی ندارد میتواند حاکی از غیر تخصصی بودن کار و عدم مشخص بودن بازار هدف هم باشد یعنی شرکت طراح همزمان میخواهد هم پروژه های خیلی ارزان و هم پروژه‌های خیلی گران را جذب کند!

سایت‌های کاتالوگی، اطلاع‌رسانی به هدف معرفی تشکیلات و خدمات و یا محصولات و پروژه‌های وی.

روزانه با ۹ میلیون ویدئو از طریق آپارات به مشتری‌های خود سرویس تبلیغاتی می‌دهد؛ یعنی هر روز ۹میلیون ویدئو در آپارات دیده می‌شود و ماهیانه حدود ۲۸۰ تا ۳۰۰میلیون نمایش موفق تبلیغات ویدئویی برای مشتریان دارد.

از طرفی برای طراحی سایت اختصاصی باید از صفر شروع کرد و طبیعتا زمان و هزینه بیشتری صرف می ­شود.

شرکت ها و افرادی هستند که بعد از طراحی اینجا سایت و گرفتن حق الزحمه شان دیگر نمی توانید آنها را پیدا کنید و خبری ازشان نیست.

یعنی تقریبا معادل دو برابر هزینه سایت یا اندروید، باید برای آی‌او‌آس، هزینه کرد.

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی وب سایت در شرکت وب‌رمز می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود.

Report this page